Kontrolní hlášení

V oblasti daně z přidané hodnoty bychom rádi upozornili na novou povinnost, jejíž splnění se očekává od všech plátců daně od začátku příštího roku, a to na podávání kontrolního hlášení.

Přečtěte si více

Archivace účetních dokladů

Čas plyne a s ním vzniká i velké množství účetních dokumentů, které se nám někde hromadí. 

Přečtěte si více

Gentlemanská firma roku – Hennlich

V červnu byla v rámci projektu Czech TOP 100 za spolupráce TPA Horwath vyhlášena Gentlemanská firma roku, kterou se stala společnost Hennlich z Litoměřic. Rádi bychom se podělili o důvody, které vedly organizační výbor této akce k ocenění právě společnosti Hennlich.

Přečtěte si více

Z dění v TPA Horwath

Tomáš Podškubka, senior manažer TPA Horwath zodpovědný za oceňování, se stal členem profesní organizace RICS 

Přečtěte si více

Rozšíření tuzemského přenesení daňové povinnosti od 1. července 2015

V současné době finalizuje Ministerstvo financí změnu Nařízení vlády, které vyjmenovává zboží, na jehož dodání se použije režim přenesení daňové povinnosti.

Přečtěte si více


TPA Horwath je jednou z předních poradenských společností v oblasti daní a auditu působící ve střední a jihovýchodní Evropě. Máme přibližně 1 000 zaměstnanců v České republice, Albánii, Bulharsku, Chorvatsku (exkluzivní obchodní partner), Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku a na Slovensku. TPA Horwath poskytuje služby zejména v oblasti daňového poradenství, auditu, oceňování, corporate finance a účetnictví.

 

Archiv

Akce

Září
16

CEDEM 2015

Slovanský dům

Všechny události