TPA Horwath od 18. srpna 2014 na nové adrese

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vám oznámit, že skupina TPA Horwath se přestěhuje z ulice Mánesova 917/28, Praha 2 - Vinohrady na novou adresu Antala Staška 2027/79, Praha 4 - Krč (budova Budějovická alej). Od 18. srpna se na Vás budeme těšit v našich nových kancelářích. Všechny naše telefonní linky zůstávají stejné. Zároveň se stěhováním dojde ke změně sídla u všech společností naší skupiny.

Přečtěte si více

11 zemí. 11 daňových systémů. Investing in CEE/SEE!

Rok 2014 přinesl rozsáhlé změny v oblasti daní, daňových povinností a sociálních příspěvků v zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA Horwath přináší přehled nejdůležitějších daňových novinek v zemích střední a jihovýchodní Evropy. 

Strukturovaný přehled daňových systémů v těchto zemích je dostupný v naišch brožurách "Investing in...", které jsou každoročně publikovány v anglickém a německém jazyce. Rádi Vám brožury zdarma zašleme na základě Vašich objednávek.  

Přečtěte si více

Novela zákona o DPH od roku 2015

Ministerstvo financí v minulých dnech dokončilo návrh novely zákona o dani z přidané hodnoty, která by měla vstoupit v platnost 1. ledna 2015. Připravované znění je nyní v připomínkovém řízení. Impulzů pro novelizaci zákona bylo několik. Níže uvádíme nejvýznamnější důvody:

Přečtěte si více

Vývoj M&A v roce 2014

Rádi bychom navázali na zveřejněné údaje v letošním únorovém Newsletteru. Dosavadní vývoj v oblasti fúzí a akvizic v České republice i na Slovensku za prvních pět měsíců potvrzuje naše očekávání dalšího růstu aktivity v oblasti fúzí a akvizic. Na Slovensku bylo v 1Q2014 uzavřeno téměř dvakrát více transakcí (5) než ve stejném období roku 2013 (3). 

Přečtěte si více


TPA Horwath je jednou z předních poradenských společností v oblasti daní a auditu působící ve střední a jihovýchodní Evropě. Máme přibližně 1 000 zaměstnanců v České republice, Albánii, Bulharsku, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku a na Slovensku. TPA Horwath poskytuje služby zejména v oblasti daňového poradenství, auditu, oceňování, corporate finance, účetnictví a správy nemovitostí.